Tiszakécskei székhelyű céghez irodai asszisztenst keresünk

Tiszakécskei székhelyű családi vállalkozás Irodai Asszisztens munkakörbe keres munkavállalót.

Feladatok

  • Irodai adminisztráció, e-mailek, levelezés, telefonhívások kezelése, dokumentumok, nyilvántartások naprakész vezetése
  • Szerződések elkészítése, a szerződéskötést követően folyamatok koordinálása
  • a Társaság iratainak szakszerű kezelése
  • Dokumentumok készítése
  • Számlák szerződések iktatása, iratok rendszerezése, hirdetések kezelése
  • Számlázás - száámlákkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Banki bizonylatok kezelése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Számviteli és pénzügyi tájékozottság
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel)
  • minimális műszaki ismeret
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • határidők betartása
  • precizitás, részletekre való odafigyelés
  • megbízhatóság
  • gyakorlatias feladatértelmezés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett főállású munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!